Az Only Human egy általam rajzolt, saját ötleten, történeten és rajzokon alapuló képregény, melyet lassan 6 éve készítgetek. Goth emberként nagyon sok támadás ért a külsőm és a felfogásom miatt, amit egyszer csak megelégeltem. Még gimiben jött az ötlet egy olyan képregényhez, ami iskolásokról szól, az ő életüket, gondjukat-bajokat mutatja be. Később elgondolkodtam azon, mi lenne, ha a főszereplők rockerek és goth-ok lennének?
2015. július 15., szerda
2015. július 14., kedd
2015. július 12., vasárnap
Micsoda hét...
... Veszi kezdetét alig pár óra múlva!!!!!
Jó éjt!
Dana
Hétfő délután indulok Tatabányára Katihoz, nála töltöm el a koncert előtti 2 napot *-* Sokat fogunk fangörcsölni meg rajzolni, ezt már most garantálom ;) A várost is imádom, nagyon kis barátságos hely, szívesen megyek oda mindig, amikor csak lehetőségem van rá :)
És aztán ugye a szerda.....*_____* A N I G H T W I S H koncert ^^ Istenem, alig egy éve, a Tarja után azt mondtam Katinak meg Juditnak, hogy 1 év múlva találkozunk, de akkor már a Nightwish-ra fogunk vadulni! És lám, tényleg :3 Ezek után komolyan elgondolkodom azon, hogy tényleg igaz lehet, amit a faluban rólam pletykálnak... Boszorkány vagyok, és látom a jövőt ..... xD
A finn zászlóm már az utazóban csücsül, minden egyéb ruhadarabommal együtt. Könnyű lesz megismerni, térdig érő csipkeszoknyában, meg a vörös-fekete fűzőmben leszek, szóval aki szeretne találkozni szerény személyemmel, egy ilyen szerelésben lévő, hosszú szőke hajú 161 cm-es törpét keressen, akinek a szókincse az "uramisteneznemigazhogyittvgayok" a "Nightwiiiiiish" és a "TUOMAAAAAS" szavakra korlátozódik xD A varázsszó az Only Human lesz, ezzel fogok visszarázódni a valóságba xD
Akikkel tuti találkozni fogok, az Kriszti unokatesóm, és Betti barátnőm *-* És végre teljesül az az álmom is, hogy a 2 legfontosabb barátnőm (Betti és Kati) végre megismerjék egymást ^^ Kriszti már ismeri Bettit, a Xandrián együtt voltunk novemberben, de így négyen még sose találkoztunk. És mi sem lehet tökéletesebb alkalom, mint egy Nightwish koncert ^^
És aztán ugye a Balaton *-* Alig várom, hogy a koncert "fáradalamait" a tóparton, és a szaunában pihenjem ki! Mindenféle stressz meg idióta emberek nélkül. Wáááá már alig várom^^ A hotelben tudomásom szerint van wi-fi, szóval nem fogok teljesen eltűnni, de telefonon senki se keressen, mert úgyse veszem fel xD
És szombathoz egy hétre jön az új fejezet olyan eseményekkel, "amikre senki se fog számítani" ;)
Szóval, kedves Olvasóim, hozzám hasonló Nightwish rajongók, netán fanatikusok, a szerdai viszontlátásra! Jó szórakozást Mindenkinek! ^^
Jó éjt!
Dana
2015. július 5., vasárnap
2015. július 3., péntek
Summer time
Sziasztok!
Adok némi életjelet, és pár jó hírt magamról, a blogról és a képregényről.
Elég sok minden történt velem, jó is, rossz is vegyesen. Kezdjük a rosszal. Elmúlt Szent Iván éjjele, és hiába a gyertyavarázslat, még mindig egyedül élem cseppet sem eseménytelen életemet... Pedig lett volna jelölt, de hiába közeledtem felé, falakba ütköztem. Úgyhogy ismételten pofára estem, de már kezdem megszokni. Sőt, az lenne a furcsa számomra, ha valaki végre azt mondaná, hogy igen, TE kellesz nekem! Igazából az a megdöbbentő számomra, hogy a férfi ismerőseim kivétel nélkül azzal traktálnak, hogy tök fasza, hogy én nem vagyok hisztis, szeretem a focit, a motorokat, nem töltök órákat a tükör előtt ill. a plázákban, nem visítok, hogy jajjj de kövér disznó vagyok, nem turkálok a kajában kalóriákat számolgatva, hanem dúrom be a képembe jóízűen, tudom használni a csavarhúzót és fúrógépet, és bármilyen témában otthonosan mozgok. Mára már a főzési tudományom is azon a szinten van, hogy (a húst leszámítva) bármit finoman elkészítek, és nálam nincs hétvége édesség nélkül. És igazából azzal se utasíthatnak el, hogy én csak eltartatni akarom magam, mert saját háztartást vezetek immáron egy éve. Az tény, hogy nem vagyok se szépségideál, se szupermodell, de azért annyira ronda se vagyok, hogy rámnézel és elhányod magad... Szóval, nem értem ezt, és soha nem is fogom. De hát ez van, ezt kell szeretni és elfogadni. Ennek igazából Ti fogtok örülni, mert azok a szerelmek és érzések, amik nekem nem adatnak meg, azokat a képregény szereplői által fogom megélni :3
Ezeken gondolkodtam egy éjjelen, és reggel úgy keltem fel, hogy eleget utáltam magam, és eleget áhítoztam olyan férfiak után, akik le se tojták a fejem, mert vagy túl fiatal vagyok, vagy nem akarnak művész barátnőt, vagy ez, vagy az... Úgyhogy azon a reggelen fogtam magam, és foglaltam magamnak szállást 3 napra Siófokra, közvetlenül a Balaton mellé :3 Azon a 3 napon egymagam leszek, és azt csinálok, amit éppen szeretnék: Balatoni (nap)fürdőzés, szauna, naplemente, hosszú séták, nagy zabálások, teljesen egyedül. Olyan szintűre tervezem a kikapcsolódást, és leeresztést, hogy még a képregényt se fogom vinni magammal. Telefont pláne ki fogom kapcsolni. Senki se fog elérni, és a közvetlen családomon kívül senki se fogja tudni, melyik szállóban leszek, és pontosan mikor megyek, mikor jövök. Tavaly augusztus óta nem voltam szabadságon, és elég nehéz időszakon vagyok túl, úgyhogy ez most már nagyon kell...
Kép forrása: Siófok
...Ahogy a Nightwish koncert is :3 Bár tegnap kaptam egy kisebb agyvérzést, mert hogy ugye lefújták a Borsodi Kingdom of Hegyalját... -.-" Nem részletezem az okokat, nyilván mindenki tudja őket. És mivel Pesten pótolják a bulit, ezért szitkozódni se fogok xD Csak azt sajnálom, hogy így lemaradok a Tokaj-Rakamaz környékének bebarangolásáról :( Viszont anyagilag, és megközelítésileg tényleg sokkal, de sokkal jobb Budapest, de na :D
Pláne úgy, hogy hétfőn megyek Tatabányára Kati barátnőmhöz *-* Együtt megyünk Pestre, ahol majd találkozunk másik barátnőmmel, Bettivel *-* Meg ugye unokatesómmal, Krisztivel és párjával *-* Plusz még egy csomó, de csomó ismerőssel *-* És az lesz a hab a tortán, hogy még bulizni is fogunk a Nightwish-re, de még mekkorát *-*
Nekem az álomsetlist a következő:
1. Shudder before the beautiful
2. Yours is an empty hope
3. Weak fantasy
4. I want my tears back
5. Stroytime
6. Élan (még ha végig is fogom bőgni Mulder cica miatt)
7. Alpenglow
8. Edema ruh
9. Ghost love score
10. Greatest show on Earth
11. Last ride of the day
Bah, kurva jó buli lesz :3
Ami az Only Human - A rocker is ember illeti... Elkezdődött a visszaszámlálás a részemről, 3 fejezet, és végzek az V. kötettel ^^ Jó lesz, nagyon jó lesz :3 A 7. fejezetet szándékosan hó végén teszem majd közzé, hogy se a koncerten, de utána egy héttel a goth találkozón ne essen nekem senki xD Mert garantáltan a pokolra fogtok kívánni érte :3 De többet nem spoilerezek xD
Voltam még június 13-án a Csabai Sörfesztiválon a Bikini koncerten *-* Eszméletlen nagy élmény volt látni őket élőben! Annyira színvonalas volt, és minden kedvencemet előadtak :3 Aztán Tankcsapda volt, de nekem nagyon nem jött be... Nagyon gyenge volt szerintem. Pedig úgy voltam vele, hogy na majd most megszeretem őket, és kurva jó buli lesz, és metál, és headbang és váááá. Ehelyett álltam, mint fasz a lakodalomban, és azon járt az agyam, hogy ez nagyon szar... xD Bocsi, TCS-sek, de ez van... :D Nem is maradtam ott, az utolsó pár szám alatt az információs pultot kerestem, ahol lepecsételték az 50 %-os menettérti jegyemet. De a Bikini miatt bőven megérte az az este *-* És felavattam a gyönyörő vörös alapon fekete csipkés fűzőmet, amiben Nightwish-ra is megyek. Ez lenne az:
Nektek hogy telik a nyár? Terveztek nyaralást, vagy már túl is vagytok rajta?
További szép nyári napot mindenkinek!
Dana
2015. június 21., vasárnap
2015. június 7., vasárnap
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)












